Anders Palmér olja på duk
2014-12-28
285606
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Gotlandsgård, signerad Palmér, olja på duk, 120x97 cm