Oscar Reuterswärd
2014-12-28
285602
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (4) "Perspective japonaise", signerad Oscar Reuterswärd, blandteknink, numrerade 310, 262, 347 samt 356, 30x22 cm