Sängbord Nk 1 par
2014-12-28
285584
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd 70, 60x38 cm
Slitage