Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier (3)
2014-12-28
285582
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) "Games", monogramsignerade CFR, färglitografier i portfölj, numrerade, bladstorlek 62x45 cm