Lukasz Ratajczyk oljemålning
2014-12-27
285550
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RATAJCZYK, Lukasz (Polen, samtida): Crossing in Utah, olja på duk, etikettmärkt a tergo, 80x90 cm
Smärre trycksskador