Göthe NYMAN-EGBERT
2014-12-29
285541
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Utflykt, monogramsignerad och daterad NE 24, blandteknik, 29,5x39 cm, oramad