Göthe NYMAN-EGBERT
2014-12-29
285537
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Bordell, 1920-tal, monogramsignerad NE, blandteknik, 31,5x33,5 cm, oramad