Göthe NYMAN-EGBERT
2014-12-29
285523
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Två damer vid strand, 1920-tal, monogramsignerad NE och daterad -24, blandteknik, 24x30 cm, oramad