Bestick silver
2014-12-27
285504
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 600 SEK |
UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 dlr, i etui, MATSKEDAR, 4 st, varav en 1793 resterande 1800-tal, silver, vikt ca 425 g
Slitage