Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

850 SEK

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1800-tal, höjd 22 cm

Bucklor

285496

2014-12-27