Klubbat för:
Osåld
12 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, brännförgylld brons, vardera med 2 ljusarmar, höjd 36 cm
Spår efter elektrifiering, ställvis anlupna, glappande urnor
285470
2014-12-27