Appliquer Louis XVI

Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI
Appliquer Louis XVI

Klubbat för:

Osåld

12 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, brännförgylld brons, vardera med 2 ljusarmar, höjd 36 cm

Spår efter elektrifiering, ställvis anlupna, glappande urnor

285470

2014-12-27