Stolar Louis XVI-stil
2014-12-27
285467
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, förgyllda, skuren dekor med pärlstav samt fleuroner, bladhölstrade samt kannelerade ben, klädda i mönstrad i textil, sitthöjd ca 50 totalhöjd 94 cm
Klädsel med fläckar, slitage