Sengustaviansk byrå
2014-12-27
285464
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBYRÅ med stenskiva, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerad i mahogny, med mässingslist, kannelering, 4 lådor, höjd 90, 110x50 cm
Två belsag lösa, senare stenskiva, bruksslitage