Oljemålning 1800-tal
2015-01-06
285450
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av kvinna, otydlig signerad, olja på pannå, ca 57x40 cm
Baksida med spår av gammal etikett