Bojan kina
2014-12-26
285420
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i famille rose av lekande pojkar, höjd 19 cm
Obetydligt slitage