John-Erik Franzén färglitografier
2014-12-26
285411
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942):(3) "Från San Bernadino", mongramsignerade och daterade JEF 1998, 2st 11/32 samt 16/32, färglitografier, 19x22 cm