Harald Slot-Möller
2014-12-26
285359
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SLOT-MÖLLER, Harald (Danmark, 1864-1937): Måne över åker, signerad och daterad 22 VII -94, 30x22 cm
Duk/färgförändring vid månen