Kaffeservs i sterlingsilver
2014-12-25
285303
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, rokokostil, invändigt förgyllda, 1900-talets första hälft, vikt ca 1000 g
Benfästen med sprickor