Etsningar Bertil Bull Hedlund samt Oskar Bergman
2014-12-25
285262
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Wienervals II", signerad Bertil Bull Hedlund, etsning, 33,5x26 cm
BERGMAN, Oskar, (1879-1963):Trädstammar, etsning, signerad Oskar Bergman, etsning, 25x17,5 cm
Gulnad