Mats Åkerman
2014-12-24
285197
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKERMAN, Mats (född 1956): Flanören, signerad Mats Åkerman -08, numrerad 42/95, serigrafi, bladmått ca 56x63 cm
Ej ramad