Joakim Allgulander
2014-12-24
285172
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 141/240, färglitografi, bladmått 42x61 cm
Ej ramad