Byrå 1800-tal
2014-12-23
285147
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, 3-lådig, svartbemålad, dekormåleri i brons, 82, 43x85 cm
Slitage, skador, senare nyckelskyltar