Karl Höglund litografi
2014-12-24
285144
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Cykeltur, signerad Karl Höglund, numrerad 26/360, färglitografi, bladmått 60x41 cm
Ej ramad