Bordslampor
2015-01-27
285118
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPOR/LJUSSTAKAR, 1 par, sannolikt Frankrike, 1800-tal, förgylld mässing, skaft av glas med påklippt orm, höjd 40 cm
konverterbara från bordslampor till ljusstake