Skål 1800-tal
2015-01-27
285114
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, 1800-tal, brun glasmassa med omvikt kant, höjd 20 cm
obetydliga nagg och repor