Nadezda Streltsova oljemålning
2014-12-24
285107
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad och daterad Streltsov 08, olja på duk, 80x60 cm
Utan ram