Torsten Palm etsningar
2014-12-24
285092
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PALM, Torsten (1885-1934): Kompositioner, signerad T.Palm. etsningar, numrerade 4/5, 8,5x12 resp 11,5x15,5 cm