Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): Vinterlandskap, signerad och daterad Reinhold Norstedt 187?, olja på pannå, 20x15 cm
Historik: Utställningsetikett Prins Eugens Waldermarsudde
285089
2014-12-24