Stina Eidem oljemålning
2014-12-24
285081
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EIDEM. Stina(född 1942), "Familj", signerad och daterad Stina Eiem 79, olja på duk, 61x77 cm