Stig Claesson litografi
2014-12-26
285060
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008):(3) Arabiska bymotiv, signerade och daterade Stig Claesson -84, numrerad 4/150, färglitografier, ca 42x54 cm