Olof Hermelin oljemålning
2014-12-24
285057
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): "Hamnen i Honfleur, normandie, signerad och daterad O. Hermelin 73, olja på pannå, 51x32 cm