Erik Dietman litografi
2014-12-24
285031
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DIETMAN, Erik (1937-2002): "Hommage à Arthur Cravan", signerad och daterad -76 numrerad 43/170, färglitografi, bladmått 25,5x36,5 cm, oramad
Smärre hörnveck