Einar Jolin litografi
2014-12-26
285021
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Gripsholm, signerad Jolin, H.C. 17/40, färglitografi, 46x55 cm