Peter Dahl färglitografi
2014-12-23
284990
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm, oramad