Lena Linderholm färglitografi
2014-12-23
284974
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad