Barbro Bäckström Vågform
2015-01-28
284973
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Vågform, signerad, daterad och numrerad Barbro Bäckström 1967, 2/2. Metall, 51x65 cm.
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare
Skador, repor