Yrjö Edelmann digital print
2014-12-23
284968
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm, oramad