Maria med barnet
2014-12-28
284942
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), kopia efter Rafael: Madonnan med barnet, olja på duk, ca 100x76 cm
Lagningar