Maja Bergh-Holterman oljemålning motiv från Öland
2014-12-23
284904
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGH-HOLTERMAN, Maja (1900-tal): "Kvarnar Öland", singerad och daterad -52, olja på pannå, 26x34 cm