Oidentifierad konstnär olja på duk
2014-12-22
284899
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (möjligen England 1800-tal), Interiör med barn, otydligt signerad, olja på duk, 46x61 cm