Ulf Gripenholm litografi
2014-12-23
284892
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Glänta, signerad och daterd Ulf Gripenholm 1982, 25/200, färglitografi, ca 56x75 cm