Akvarellmålning
2014-12-22
284860
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sekelskiftet 18/1900): Manlig modell, otydligt signerad och daterad 03, akvarell, ca 35x25 cm