Hasse Hasselgren oljemålning
2014-12-22
284857
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HASSELGREN Hasse (1933-2002): Komposition, signerad och daterad 90, duk, 116x89 cm