John-Erik Franzén färglitografi
2014-12-22
284798
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): "Bromma Texas", monogramsignerad och daterad JEF 1996, 225/250, färglitografi, bladmått ca 46x57 cm