Skrivbord 1900-talets andra hälft
2014-12-21
284692
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talet andra hälft, bemålat, beslag i metall, höjd ca 75, 118x55 cm
Senare bemålat, senare beslag