Cecilia Sikström färglitografi
2014-12-21
284684
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): "Blue Boudoir", signerad Cecilia Sikström, EA, färglitografi, 49x35 cm