Satsbord 1900-talets mitt
2014-12-21
284673
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SATSBORD, 1900-talets mitt, stomme björk, skivor med perstorpsskiva, höjd ca 51, 51x37 cm
Slitage, smärre skador