Spelbord i mahognyfanér Karl-Johan
2014-12-20
284629
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPELBORD, Karl-Johan, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 75, 45x92 cm
Skador