Spegel Karl Johan
2014-12-20
284624
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 111x70 cm
laSpegelglas saknas, skador