Träsnitt Kunisada
2014-12-25
284570
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KUNISADA Utagawa/Toyokuni III (1786-1864): 2 st, Kabukiskådespelare utg Ebiya Rinnosuke 1855 resp Yamaguchi Tobei, obanformat ca 37x25cm vardera
En med hål, slitage, småskador o reparationer